Strony

poniedziałek, 10 lutego 2014

Fotografia. Mała inprowizacja.

Wierzcie mi lub nie, ale od 16 próbuję załadować film o murze berlińskim. Niestety youtube mówi, że szacowany czas wgrywania to jeszcze 266 minut! Dlatego musicie mi wybaczyć, ale filmik się dziś nie pojawi. Bardzo Was za to przepraszam. Wczoraj przez całą noc konwertowałam go 2 razy - najwyraźniej nadal jest za duży. Niestety nie pracuję na swoim komputerze to też mam mniejsze możliwości.
Pomimo tego chcę Wam o czymś napisać i będzie to notka bardzo bliska mojemu sercu, bowiem dotyczy fotografii.
Zajmuję się nią od kilku lat, ale od zawsze miałam sentyment do zdjęć, szczególnie do ich oglądania. Pewnego razu moja koleżanka zapytała mnie, czy nie chciałabym z nią jechać na obóz fotograficzny. Pomyślałam, a czemu nie. Rodzice kupili mi aparat cyfrowy z okazji zakończenia podstawówki, no i pojechałam. Tam spotkałam ludzi, którzy mieli lustrzanki i robili oszałamiające zdjęcia. Na obozie wiele się nauczyłam i wtedy zakochałam się w fotografii. Od tamtej pory błagałam rodziców o lustrzankę, no i po jakimś czasie udało się. Nowy aparat - nowe możliwości, ale nie aparat czyni z człowieka fotografem.
Od tamtego czasu mam aparat zawsze przy sobie - nie mówię o takim w telefonie, a o lustrzance, nie rozstaję się z nią, bo świat przez obiektyw wygląda lepiej. Nauczyłam się cieszyć małymi rzeczami, bo szczegóły potrafią zmienić charakter zdjęcia. Fotografia zmieniła mnie i moje życie, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od pytania.
A jaka jest Wasza pasja życiowa? Jak się zaczęła? Piszcie! jestem tego bardzo ciekawa !

15 komentarzy:

 1. Myślę, że blogowanie zaczęło się, gdy miałam 14 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam dwie pasję i obydwie staram się rozwijać jedną z nich jest fryzjerstwo dlatego poszłam na kierunek fryzjerstwa w szkole. Nawet nie pamiętam jak się to zaczęło wiem jak byłam mała zawsze lubiłam czesać swoje lalki i wgl. a potem zaczęłam się tym interesować coraz bardziej wchodziłam na różne fora i stronki fryzjerskie. Druga moją pasją są motocykle mam z nimi do czynienia od dzieciństwa mój tata i brat mieli motocykle więc tak jakby mam to we krwi uwielbiam tą adrenalinę, tą wolność kiedy odkręcam manetkę tego nie da się opisać to trzeba poczuć. Także zaczęłam wchodzić na różne fora dużo o tym czytałam, następnie moim celem pierwszym jakim sobie wyznaczyłam było zdania na kategorie teraz tak zwaną Am czyli motorower (motocykl do pojemności 50cm sześciennych) a teraz moje cele są coraz wyższe odczuwam pewien niedosyt w prędkości ciągle chcę więcej.Mogła bym o tym pisać i pisać ale kończę bo i tak już dużo napisałam :)
  http://malinabymylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. każdy powinien mieć jakąś pasję ,zainteresowanie:) moim są zwierzaki ! pozdr i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A miałam ochotę na taki filmik :( Trudno, postaram się doczekać tej chwili

  http://modo-maniaczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też męczyłam rodziców o cyfrówkę, obracałam się w towarzystwie fotografów i udało się:D

  http://deebson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie to opisałaś :) I wg piękna historia :)  http://wszystkienaszemysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Moją pasją też jest fotografia;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moją pasją jest muzyka tak kocham muzykę odkąd pamiętam zawsze lubiłam śpiewać i tańczyć teraz jeszcze doszła gra na instrumencie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo dobry post! Dobrze się czyta:).

  OdpowiedzUsuń
 10. Masz piękną pasję. Ja teraz proszę rodziców o nowy aprat bo bardzo lubię robić zdjęcia, a mój aprat nie jest na tyle dobry, żeby robić ładne zdjęcia :)
  dreamsforeverx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Moją pasją jest gra na gitarze <3 Gram od ponad trzech lat i ciągle mam niedosyt wiedzy na temat gry :)

  Zajrzysz? :)
  http://sylwiaa-m.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. YouTube ma niekiedy takie akcje :(

  http://powodzeniaveronica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. no prosze! moją pasją też jest fotografia! ale nie tylko interesuję się również japonią. popkulturą, anime, mangą itp. właśnie niedawno zrobiłam post na moim blogu, w którym jest mowa o gatunkach mang\anime: kawaii--sugoi.blogspot.com serdecznie cię zapraszam!

  Gifza*

  OdpowiedzUsuń
 14. Moją pasją też jest fotografia, uwielbiam fotografować naturę !
  http://julliet-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Fantastycznie jest mieć swoją pasję... Coś, co się kocha. To dużo o nas mówi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz* pozostawiony na moim blogu.
*Spam nie będzie akceptowany.