Strony

niedziela, 26 października 2014

Czas na lampki!

Jak przeżyliście zmianę czasu? Nie wiem jak Wy, ale ja z dodatkowej godziny snu bardzo się ucieszyłam.
Wiem, że nie piszę tutaj tak często jak kiedyś, ale nie radzę sobie z nadmiarem nauki. Odczuwam to dopiero teraz, mimo, że w ubiegłych latach też miałam wiele na głowie. Może to przychodzi samoczynnie i jest ściśle związane z klasą maturalną? Nie mam pojęcia. Zostawmy to.
Sobotę poświęciłam na porządki w pokoju i w szafie. Niestety nie miałam czasu na zrobienie generalnego porządku, więc w przyszły weekend będę kończyć to, co zaczęłam. Zmiana czasu zawsze wyznacza u mnie jedną rzecz - czas na lampki! Od 2-3 lat pod koniec października zawieszam w pokoju lampki choinkowe. Dla niektórych to może być głupie, ale osobiście nie lubię ostrego światła jakie niestety mam "zamontowane" w żyrandolu. Światło lampek podkreśla tą jesienną aurę, ale nadaje jej przyjemniejszej atmosfery.Czy tylko ja jestem taka, czy Wy też korzystacie z niekonwencjonalnego oświetlenia? 
Dajcie znać!

9 komentarzy:

 1. Wygląda to bardzo romantycznie! Ja za to mam taką żarówkę która na cały pokój daje mało światła. Zapalam lampki i serce z łańcucha choinkowego a w nim zdjęcia. I jeszcze lamki. Też ładnie to wygląda. A ja jeszcze w podstawówce szóstej klasie więc za dużo nie ma! :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł z tymi lampkami nigdy nie pomyślałam by coś takiego zrobić :)
  http://karola8399.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się pomysł z lampkami, ale nie stosuję go, bo mam wrażenie, że w święta nie czułabym już tego wyjątkowego klimatu..

  aaaaga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubie lampki w moim pokoju, ostatnio miałam całutki pokój w nich aż do marca. Jednak przed świętami zacznę dopiero je zakładać :)
  http://lifemizip.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie uzywam takich ozdób ;p Nie zauważyłam nawet zmiany czasu

  polgia.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zaa jakiś czas chyba pomyśle nad tym ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ślicznie... Ja czułam się do drugiego dnia zmiany godziny taka jakby wyspana a dziś trzeci dzień i znów za mało snu jak dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyglądają ślicznie :)
  http://jagodzianka2002.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz* pozostawiony na moim blogu.
*Spam nie będzie akceptowany.