Strony

piątek, 28 sierpnia 2015

Jeszcze miesiąc.

Wraz z końcem sierpnia na każdym blogu można przeczytać prawie to samo czyli Back to School i wszelakie związane z tym tematem pomysły na posty: to kolekcja zeszytów, to wspaniałe rady, jak się dobrze uczyć. Jeszcze 2 lata temu te posty mnie dobijały, bo tylko przypominały, że znowu będę się uczyć tych wszystkich przedmiotów, spędzać mnóstwo czasu nie tak, jakbym chciała go spędzić. W tym roku czytam te wszystkie posty z uśmiechem na twarzy, bo wiem, że mam jeszcze jeden miesiąc wakacji zanim zacznę studia. :) Czytanie tego postu może się wydawać nieco okrutne, ale pocieszę Was - wakacje są co roku, a pierwsze wolne od szkoły będziecie mieć 15 października czyli raptem po 30 dniach spędzonych w szkolnych ławkach? Czy to dużo? Oczywiście, że nie! Nie zapominajcie, że po drodze są jeszcze weekendy! Dacie radę!


Gotowi? Zwarci? Wypoczęci? 

7 komentarzy:

 1. Mega blog, taki pełny energii! <3
  Ja do nowej szkoły (po pierwszym roku) wracam z miłą chęcią ;-)
  xoxo,
  http://xiyavalentina.blogspot.com/2015/06/happy-summertime.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło było odpocząć przez wakacje, ale niestety czas pogodzić się z rzeczywistością i szykować się na powrót do szkoły ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja strasznie się denerwuje bo idę do technikum w tym roku i nic nie wiem to raz a dwa nie wiem jak moja cukrzycę zaakceptują inni :( I w tym roku chyba pierwszy raz nie chce by wakacje się skończyły

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze nie mogę uwierzyć w to,że wakacje się kończą i idziemy do szkoły:/
  http://oleksandra29.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę tego miesiąca ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz* pozostawiony na moim blogu.
*Spam nie będzie akceptowany.