Strony

niedziela, 29 marca 2015

Tumblr

Co to jest Tumblr chyba każdy wie i nie trzeba tego tłumaczyć, ale na wszelki wypadek... Tumblr to swego rodzaju portal blogowy, w którym internauci dzielą się obrazkami, tekstami, cytatami, dialogami etc. Użytkownicy dzielą się tymi postami reblogując je czyli nic innego jak wstawianie na swojego bloga. Proste? Tak. Fajne? Jak najbardziej! 

Jestem zdania, że jeżeli czegoś nie ma na tumblerze, to  to po prostu nie istnieje! I zapewne tak jest. Słyszałam też żarty, że tumblr to szajka szpiegowska lepsza od CIA. Tam wszystko się zaczyna...Społeczność na tumblerze dzieli się na 2 grupy: na fandomów i hipsterów. Fandomi regblogują treści związane z ich idolami, a hipsterzy reblogują wszystko i to oni głównie wrzucają nowe materiały. 


Jeżeli jest tam wszystko, to znaczy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Mojego tumblra założyłam bardzo dawno, bo 5 lat temu kiedy nie było na niego takiego bumu, jaki jest teraz. Od tamtej pory spędzam tam masę czasu - ostatnio mniej, bo czasu brakuje, ale większość przerw w szkole spędzam na przeglądaniu tumblra.
Tumblr zawsze dostarczał mi masę inspiracji, poprawił humor, motywował i przede wszystkim pomagał poprawić angielski, przynajmniej zanim został spolszczony, co przeżyłam bardzo negatywnie.TUMBLR - NIUNTIS

Macie Tumblera? Co sądzicie? Do jakiej społeczności należycie hipsterów czy fandomów? Podajcie swoje nazwy - bardzo chętnie Was odwiedzę!

11 komentarzy:

 1. Ja mam tumblr, ale rzadko kiedy korzystam :)
  roxannee-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam nawet 2 tumblry, jeden prowadzę prywatnie jako rodzaj pamiętnika zdjęciowego, a drugi taki bardziej 'do pokazania' innym:)
  wznowiłam bloga,nie wiem, czy mnie skojarzysz bo zmieniłam nazwę, ale zapraszam do ponownego czytelnictwa, napewno odwdziecze się tym samym!
  gl00my-angel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam tumblr'a tak już od mniej więcej półtora roku ;) Jakby co to zapraszam : luna1617.tumblr.com ;) Szybciej bym się przypisała do hipsterów ale jakoś ta nazwa mi nie leży ;) Tumblr to ogólnie świetna sprawa ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam konto na tummblr, ale nie korzystam praktywnie z niego. ...fajny telefonik, nowa odsłona Nokii Lumii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja miałam kiedyś, ale z powodu braku czasu usunęłam go :( Czasem zastanawiam się nad powrotem
  Pozdrawiam :*
  average-ee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam tumblr'a <3 Jest on ogromną dawką inspiracji. 98-02-05.tumblr.com <- mój ;*

  Pozdrawiam
  ☕ Czarna Kawaa

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mam i szczerze mówiąc nigdy na nim nie byłam nawet :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz* pozostawiony na moim blogu.
*Spam nie będzie akceptowany.