Strony

poniedziałek, 1 czerwca 2015

Dzień dziecka w Krakowie!

Cały wczorajszy dzień spędziłam w Krakowie, była to prawie spontaniczna decyzja, bo znalazłam na facebooku wydarzenie "Parada Smoków" związane z obchodami dnia dziecka. Pomyślałam, że to będzie świetna okazja, by tam pojechać i zrobić kilka spektakularnych ujęć. Wyruszyliśmy z samego rana i niestety przez ogromne korki w Krakowie nie zdążyliśmy na początek. W sumie to tej parady nie było, balonów też nie, i jak się okazało, to wszystko odbywało się w sobotę wieczorem! Dlatego tym wyjazdem do Krakowa czuję się trochę rozczarowana. Wyobrażałam to sobie trochę inaczej, no ale cóż. Wart wspomnieć, że wszystkie smoki to dzieła dzieci. Niektóre były "hodowane"przez ponad miesiąc!
Tak czy inaczej pochodziliśmy trochę po Krakowie, byliśmy na Wawelu, oczywiście na Rynku, posiedzieliśmy nad Wisłą, wypiliśmy przepyszną kawę, pomogliśmy 2 studentkom w zaliczeniu semestru. Pod wieczór odzyskałam wiarę w Kraków, bo słońce zostało przysłonięte przez chmury, czego efektem było miękkie światło! Można powiedzieć, że zdjęcia robiły się same!
 człowiek o milionie podbródków, haha 
Po całym dniu w podróży byłam wykończona i marzyłam jedynie o tym, żeby położyć się spać. Początkowo wydawało mi się, że nie potrzebnie pojechałam, jednak nie żałuję - chociażby dla tych zdjęć! Jestem z nich bardzo dumna! 


Wszystkim dzieciom - tym starszym i młodszym - życzę Wszystkiego Najlepszego! :)

9 komentarzy:

 1. śliczne zdjęcia ! musiałaś fajnie spędzić ten dzień :))
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia :D
  Pewnie było fajnie xD ♥
  Zapraszam
  http://photographyinmylife00.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeny! Jakie fajne wydarzenie! U mnie nic nie było organizowane z okazji tego dnia :)

  NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię Kraków! świetny kapelusz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe wydarzenie! :)

  Pozdrawiam
  www.aleksicar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ah jak ja Ci zazdroszczę moim marzeniem jest odwiedzić choć raz Kraków ;) A jeszcze ta parada smoków coś wspaniałego ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale fajna parada smoków :) Kraków to piękne miasto, niestety nie miałam jeszcze okazji żeby je odwiedzić ale na pewno jest na liście jednych z "do odwiedzenia".
  pozdrawiam i zapraszam również do mnie: www.homemade-stories.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz* pozostawiony na moim blogu.
*Spam nie będzie akceptowany.